Pigiausi skrydžiai į Maldyvai iš artimų oro uostų

Kainos Maldyvuose


Ar brangu gyventi Maldyvuose?

Dažnas iš mūsų pasvajoja apie gyvenimą Maldyvuose, kur nereikėtų nerimauti dėl šildymo kainų, o kailinius galėtume visiškai pamiršti. Svajojant apie tai iškyla klausimas, kiek kainuoja gyventi Maldyvuose? Čia išlaidos priklauso nuo sezono, pragyvenimo kaina priklauso nuo to, kur gyvenate. Pavyzdžiui, jei jūsų gyvenamoji vieta sostinėje Malėje, kainos bus didesnės, nei gyvenant kitoje, vietiniais gyventojais apgyvendintoje saloje. Toliau nuo sostinės pragyvenimo kainos bus mažesnės.

Malės mieste daugelis objektų pasiekiami pėsčiomis, tačiau jei norėtumėte važiuoti autobusu, bilietų kaina svyruoja apie 1,3 Eur, taksi kainos Maldyvuose apie 1,42 Eur už kilometrą, o planuojantiems išsinuomoti automobilį ar motorolerį – benzino kaina 0,63 Eur už litrą.

Norintiems ilgesnį laiką praleisti Maldyvuose ir išsinuomoti būstą: toliau nuo miesto centro vieno kambario butas per mėnesį kainuoja apie 548 Eur, o miesto centre vieno miegamojo buto nuomos kaina apie 760 Eur per mėnesį, norintiems daugiau erdvės, trijų miegamųjų butas miesto centre – apie 1,555 Eur per mėnesį. Na, o jei nuspręstumėte nusipirkti būstą, nekilnojamo turto kainos Maldyvuose siekia apie 2 tūkst. Eur už kvadratinį metrą.

Kainos restoranuose

Maldyvai kaina restoranuose pasižymi tuo, kad vietinėse užmiesčio salose galima pavalgyti už maždaug 5 Eur, o sostinėje kainos gali svyruoti labai įvairiai, čia galima rasti pigesnių restoranų ir kavinių, bet ir tokių vietų, kuriose už pyragėlį ir kavos puodelį teks sumokėti daugiau kaip 6 Eur. Jei norite sutaupyti, ieškokite kavinių ir restoranų skirtų vietiniams ir esančių už centro ribų, ten kainos šiek tiek mažesnės. Vidutiniškai už vakarienę dviems, vidutinio lygio restorane mokama apie 25,65 Eur, pietūs greito maisto restorane McDonalds kainuotų apie 7,92 Eur. Turėkite omenyje, kad 10% arbatpinigių jau yra įskaičiuoti į sąskaitą, bet tikrai niekas ant Jūsų nesupyks, jei paliksite papildomų arbatpinigių.

Alkoholio kainos Maldyvuose labai įvairios, už skardinę alaus sumokėsite nuo 5-10 Eur, už kokteilį apie 15-25 Eur, už butelį vyno gali tekti sumokėti ir 50-80 Eur. Kainos Maldyvuose labai svyruoja, priklauso, kurioje salos dalyje nuspręsite apsilankyti. Ketinantys pirkti alkoholinių gėrimų turėtų žinoti, kad Malėje jie beveik niekur neparduodami.

Maisto ir gėrimų kainos

Maisto kainos Maldyvuose nėra labai didelės, jei maistą planuojate gaminti patys, o ne vaikščioti po restoranus, tikrai sutaupysite. Tradiciniams Maldyvų patiekalams daug nereikia – nusipirkite tuno, kokosų pieno ir ryžių, tai viskas, ko prireiks. Prekybos centrų kainos Maldyvuose yra labai panašios, kaip ir mūsų parduotuvėse, pavyzdžiui už pakelį pieno tektų sumokėti 1,47 Eur, ryžių kilogramas – 0,93 Eur, o vištienos filė apie 3,47 Eur už kilogramą, vaisiai: bananai, apelsinai, obuoliai kainuoja virš 2 Eur už kilogramą.

Vandenį Maldyvuose rekomenduojama pirkti buteliuose, nes vanduo iš čiaupo nėra tinkamas gėrimui, vandens buteliukas 0,33l kainuoja apie 0,31 Eur, vaisvandeniai CocaCola/Pepsi 0,33l kainuoja apie 1,04 Eur. Nusprendę padaryti kavos pertraukėlę, už puodelį kapučino sumokėsite apie 2,16 Eur.

Na, o jei Jūs esate biudžetinis turistas, įsigykite aviabilietus internetu, skrendu.lt  internetinėje svetainėje, kur rasite geriausią kainą ir ne vieną akciją, tokiu būdu sutaupysite daugiau pinigų atostogoms. Maldyvai, kaina ir kokybe pasižyminti turistinė šalis.

Maldyvai Oro uostai
  • Male International Airport (MLE)
  • Dhaalu Atoll Airport (DDD)
  • Dharavandhoo Island Airport (DRV)
  • Fuvahmulak Airport (FVM)
  • Gan International Airport (GAN)
  • Hanimaadhoo Airport (HAQ)
  • Kadhdhoo Airport (KDO) 
  • Kaadedhdhoo Airport (KDM) 
  • Maamigili Airport (VAM)