Pigiausi skrydžiai į Maldyvai iš artimų oro uostų

Maldyvų salos


Lankomiausios Maldyvų salos

Maldyvų salyną sudaro net 1196 salos, iš kurių tik 203 salos yra gyvenamos. Kyla klausimas, kokios Maldyvų salos yra pačios lankomiausios? Štai mūsų sąrašas:

 • Maafushi sala – viena didžiausių salų Maldyvų salyne ir greičiausiai viena populiariausių. Maafushi sala, nėra sala, kurioje galėtumėte džiaugtis privatumu, čia paplūdimiai dažniausiai yra sausakimši, dėl didelio salos populiarumo, net ne sezono metu pakrantė gali būti perpildyta. Saloje rasite suvenyrų parduotuvių, restoranų, platų viešbučių pasirinkimą. Kadangi Maafushi yra gausiai apgyvendinta vietiniais gyventojais, saloje yra  mokykla, stadionas, mečetė ir vienintelis Maldyvuose – kalėjimas.
 • Biyadhoo sala – nutolusi nuo Maldyvų sostinės Malės apie 30 km, Maafushi yra vos už kelių kilometrų. Ši sala tituluojama viena iš žaliausių, joje gausu egzotiškos augmenijos, medžių šešėliuose sukabinti hamakai, paplūdimyje daug gultų, tačiau nėra skėčių nuo saulės. Vietos paplūdimyje užtektinai, nors visą ramių atostogų vaizdą „gadina turistai“, kadangi, kaip minėjome, Maafushi yra visai šalia Biyadhoo salos, daug turistų iš Maafushi atkeliauja paturistauti. Pagrindinis salos privalumas – išorinė salą supančio rifo pusė, nors rifas yra „miręs“, tai puiki pramoga nardyti su vamzdeliu ir apžiūrinėti rifuose gyvenančias žuvis, vėžlius, rajas ir murienas.
 • Vaadhoo sala – nuo pagrindinio oro uosto vos 15 minučių kelionės laivu nutolusi sala. Ši sala viena egzotiškiausių Maldyvuose, garsėjanti bioliuminescencinių vandenų švytėjimu naktį, dėl šio reiškinio vandenynas tarsi susimaišęs su žvaigždėtu dangumi. Vaadhoo sala yra tikra romantikų ir įsimylėjėlių svajonė, tik yra vienas bet: vandens švytėjimą sukuria jame gyvenantys mikroorganizmai, šie mikroorganizmai išskiria toksinus, todėl maudytis „žvaigždėtame vandenyje“ yra pavojinga. Reikia turėti omenyje, kad vandens švytėjimas yra nenuspėjamas reiškinys ir iš anksto žinoti kada jis bus – neįmanoma.
 • Ihuru sala – ją galima vadinti tipiška Maldyvų sala, kuri apsupta žalumos ir balto smėlio. Ši sala labai pamėgta jaunavedžių, joje įsimylėjėliai mėgsta rengti vestuves bei praleisti medaus mėnesį. Sala nutolusi nuo sostinės Malės apie 17 kilometrų, o nuo oro uosto, Velana, Jūsų kelionė truks apie 35 minutes greitaeigiu kateriu. Ihuru sala turėtų patikti šeimoms su mažais vaikais, del ilgo, seklaus kranto įeinant į vandenyną. Tokioje pakrantėje vaikai ar žmonės, kurie prastai plaukia, turėtų jaustis saugiai. Ilgas ir ramus krantas, be bangų – Jūsų laukia Ihuru saloje.
 • Kurumba sala – rami, apsupta atogrąžų sodų žaluma. Kurumba salos pavadinimas išvertus pažodžiui reiškia „jaunas kokosas“, būtent kokoso palmės ir yra Kurumba salos vizitinė kortelė. Iš salos organizuojamos įvairios ekskursijos į kitas salas, yra galimybė užsiimti banglenčių sportu, nardymu ar tiesiog paplaukioti laivu su stikliniu dugnu, per kurį galėsite grožėtis nepaprasto grožio povandeniniu pasauliu.
 • Furana sala – nuo sostinės Malės nutolusi 15-20 minučių kelionės laivu. Kaip ir daugelis Maldyvų salų, Furana sala siūlo ramų ir atpalaiduojantį poilsį, kurio metu galėsite džiaugtis baltutėliu smėliu, šiltomis Indijos vandenyno bangomis, mėgautis saulės voniomis arba atsipalaiduoti palmių šešėlyje
 • Kani sala – vos 30 minučių kelio greitaeigiu kateriu nuo Malės oro uosto. Kani saloje viešbučio vilos stovi ant kojų vandenyje, tai suteikia ypatingo žavesio egzotiškai salai. Tarp visų Maldyvų salų, Kani sala, laikoma labai aktyvia, joje kasdien vyksta diskotekos, todėl, norintys ramybės, greičiausiai turėtų pasirinkti kitą salą atostogoms. Kaip ir daugelyje kitų Maldyvų salų, Kani saloje yra galimybė nardyti, plaukioti su vamzdeliu, žvejoti.

Turai po Maldyvų salas

Maldyvų salos stebina savo nuostabumu, Maldyvuose galite ne tik pagulėti ant gulto ir pasideginti saulutėje, bet ir aktyviai praleisti laiką. Maldyvai siūlo įvairiausių ekskursijų. Taigi, kokie turistams siūlomi turai po Maldyvų salas?

Vienas pagrindinių siūlomų turų – ekskursija po Malės miestą, nuostabiąją Maldyvų sostinę. Kitas, labai populiarus turas yra nardymas su vamzdeliu, šio turo metu galėsite stebėti ir grožėtis nepamirštamu, povandeniniu pasauliu. Kitas, labai panašus turas – nardymas, šio turo metu, patirsite neišdildomų įspūdžių, o patyrę nardymo instruktoriai išmokys Jus nardymo paslapčių ir parodys paslaptingąjį povandeninį pasaulį. Pamatysite koralinius rifus, įvairiaspalves žuveles, vėžlius ir dar daugiau! Kita ekskursija skirta norintiems pažinti povandeninį pasaulį, bet galbūt bijantiems ar tiesiog negalintiems nardyti, tai plaukiojimas laivu su stikliniu dugnu. Šios ekskursijos metu apžiūrėsite viską kas vyksta po vandeniu nesušlapę kojų. Ekskursijos po Maldyvų salas, tai dar vienas labai įdomus turas, apžiūrėkite negyvenamas salas, nuvykite į vietinių gyvenvietes ir susipažinkite su jų gyvenimu bei kultūra. Ekskursija, nebijantiems aukščio, kadangi tai skrydis hidroplanu. Apžiūrėkite Maldyvų salas iš paukščio skrydžio! Paskutinis turas, bet tikrai ne prasčiausias – žvejybos mėgėjams. Galite rinktis, ar žvejoti nedideles žuveles, ar pabandyti laimę ir sugauti ryklį, kardžuvę ar barakudą! Ir tai dar ne viskas, turų yra dar daugiau!

Maldyvų salos tinkančios visai šeimai

Į Maldyvus atvyksta šeimos su įvairiausio amžiaus vaikais, nuo kūdikių iki paauglių. Šeimos atvykstančios į Maldyvų salas tikisi gero, patogaus ir atpalaiduojančio poilsio, todėl viešbučiai stengiasi kuo labiau užimti vaikus, kol suaugę ilsisi ar važinėja po ekskursijas. Viešbutyje jums gali būti siūlomos auklės ar darželio paslaugos, laisvalaikio užsiėmimai vyresniems vaikams. Renkantis viešbutį atkreipkite dėmesį, kokios paslaugos yra siūlomos ir ar jos atitinka Jūsų lūkesčius. Be to, atkreipkite dėmesį, kad viešbučiai stovintys ant vandens, dėl saugumo reikalavimų priima vaikus, ne jaunesnius nei 12 metų.

Dalinamės puikiais, šeimoms pritaikytais viešbučiais: Bandos Maldives Resort, Centara Grand Island Resort & Spa, Gunbaru Inn, Hard Rock Hotel Maldives.

Tik suaugusiems skirtos salos

Maldyvai laikomi viena geriausių vietų medaus mėnesiui. Romantikus žavi ne tik baltas smėlis ir žydras vandenyno vanduo, Maldyvuose taip pat yra salų, kuriose sukuriama ypatinga, romantiška atmosfera. Ko romantikai gali tikėtis: prabangių vilų skirtų dviem, romantiškos vakarienės prabangiuose restoranuose, piknikai negyvenamose salose, pasimatymai po žvaigždėtu dangumi. Maldyvuose siūloma įžadų atnaujinimo ceremonija Maldyvų stiliumi. Maldyvai stengiasi suteikti įsimylėjėliams visas sąlygas romantiškam poilsiui: jauaki erdvė, rami aplinka, atogrąžų vaizdai bei nepriekaištingas aptarnavimas. Renkantis viešbutį adults only, reikėtų atkreipti dėmesį į viešbučio politiką, kai kurie viešbučiai, nors ir priskiriami tik suaugusiųjų kategorijai, gali priimti tėvus su vaikais nuo 12 metų, arba nepriimti šeimų su vaikais iki 5 metų.

Štai keletas viešbučių, skirtų tik suaugusiems: Hurawalhi Island Resort – šis viešbutis priima svečius nuo 15 metų amžiaus, Adaaran Prestige Water Villas, Komandoo Island Resort – priima svečius tik nuo 18 metų.

Maldyvai Oro uostai
 • Male International Airport (MLE)
 • Dhaalu Atoll Airport (DDD)
 • Dharavandhoo Island Airport (DRV)
 • Fuvahmulak Airport (FVM)
 • Gan International Airport (GAN)
 • Hanimaadhoo Airport (HAQ)
 • Kadhdhoo Airport (KDO) 
 • Kaadedhdhoo Airport (KDM) 
 • Maamigili Airport (VAM)