Pigiausi skrydžiai į Maldyvai iš artimų oro uostų

Orai Maldyvuose


Yra žinoma, jog pats geriausias laikas atostogoms nepakartojamuose Maldyvuose – nuo lapkričio iki balandžio mėnesio. Būtent šiuo laikotarpiu turistai gali tikėtis sausų, saulėtų dienų ir gausybės skaidraus mėlyno dangaus. Aukšta oro temperatūra ir kepinanti saulė yra tik dalis to, kas laukia šiuo metų laiku – Maldyvai laikomi tropinės gamtos grožio standartu – balto smėlio ruožai ir palmės driekiasi greta ryškiai mėlynų vandenų. Maldyvuose viešintys keliautojai gali rinktis iš 26 natūralių atolų (dar kitaip vadinamų koralų salomis) ir praleisti atostogas išbandydami vandens sportą, pažindami vietinę kultūrą ar vaikščiodami po salas. Pasyvaus poilsio mėgėjai gali visas savo dienas leisti  prie baseino – tai yra kiekvieno keliautojo asmeninis pasirinkimas. Orai Maldyvuose minėtu laikotarpiu yra tinkami visiems įmanomiems atostogų praleidimo būdams.

Norite sužinoti, ko galima tikėtis skirtingais metų laikais šiame rojaus kampelyje? Maldyvuose yra du visiškai skirtingi sezonai – vienas iš jų vadinamas sausuoju (karštuoju) sezonu. Šis sezonas prasideda gruodžio mėnesį ir baigiasi balandį. Sausuoju metų laiku oras yra pats sausiausias, o jaučiama drėgmė pasiekia žemiausią lygį. Tokiu metu Maldyvų salose atostogauja poilsiautojai, norintys pasimėgauti saule žiemos metu – dienomis vidutinė oro temperatūra siekia 30 laipsnių. Sausuoju metų laiku orai Maldyvuose leidžia džiaugtis šiluma atitolstant nuo bet kokios didelės sausumos - keliautojams siūloma išbandyti paviršinį ir giluminį nardymus. Taigi, tai ypatingai puikus metų laikas aplankyti Maldyvus tiems, kurie nori užsiimti veiklomis jūroje.

Lietingasis sezonas, dar žinomas kaip „pietvakarių musonas“, trunka nuo gegužės iki lapkričio mėnesio. Nors šiuo metų laiku sulaukiama mažiau turistų, oro temperatūra vis dar būna aukšta, todėl jūra būna pakankamai šilta ir puikiai tinka nardymo mėgėjams. Jei kai kuriomis dienomis oras pasitaiko lietingas – tai yra puiki proga pasimėgauti Maldyvų SPA centruose teikiamomis paslaugomis. SPA centruose atsipalaiduoti atvykusiems keliautojams siūlomos tradicinės ir Maldyvų terapijos, kurių metu galima stebėti visą supančios gamtos grožį. Įsivaizduokite procedūrų kambarius, įkurtus ant polių virš lagūnų arba paplūdimio viduryje įrengtuose nameliuose su šiaudiniais stogais… Romantiškas poilsis Maldyvų salose garantuotas!

Maldyvai Oro uostai
  • Male International Airport (MLE)
  • Dhaalu Atoll Airport (DDD)
  • Dharavandhoo Island Airport (DRV)
  • Fuvahmulak Airport (FVM)
  • Gan International Airport (GAN)
  • Hanimaadhoo Airport (HAQ)
  • Kadhdhoo Airport (KDO) 
  • Kaadedhdhoo Airport (KDM) 
  • Maamigili Airport (VAM)