Pigiausi skrydžiai į Maldyvai iš artimų oro uostų

Vestuvės Maldyvuose


Vestuvių ceremonijos kainos Maldyvuose

Naujos šeimos kūrimas – neapsakoma akimirka, kiekvieno mūsų širdyse, kurią norisi prisiminti visą savo likusį gyvenimą. Maldyvai – prabangos, meilės, grožio ir romantikos simbolis, kas nenorėtų susituokti ir prisiekti meilę tikrame rojaus kampelyje? Vestuvės Maldyvuose daugelio jaunavedžių svajonė. Kiek kainuoja tokios svajonės išpildymas? Ar tai gali sau leisti tik Holivudo žvaigždės? O gal, tai gali būti prieinama ir kiekvienam iš mūsų? Vestuvių kainos priklauso nuo pasirinkto viešbučio. Vestuvių ceremonija 5 žvaigždučių viešbutyje su „standartiniu vestuvių paketu“ (kas į jį įeina, dar aptarsime) kaina svyruoja apie 3 tūkst. eurų. Jei domina kukli ceremonija, tikrai įmanoma susiorganizuoti vestuves Maldyvuose išleidžiant apie 1 tūkst. eurų, ši suma prisideda prie įprastos kelionės kainos į Maldyvus.

Medaus mėnesis Maldyvuose, tai dar viena priežastis, kodėl jaunieji, vestuvių ceremonijai, renkasi būtent Maldyvų salas. Romantiškos vakarienės po žvaigždėmis ir gražiai apšviestuose, jaukiuose, Maldyvų salų paplūdimiuose, SPA procedūros, laukiančios Jūsų viešbučio kambaryje arba viloje. Visa diena – tik Jūs dviese, vienoje iš negyvenamų salų... Tiek daug romantikos ir nepamirštamų akimirkų gali padovanoti rojus žemėje – Maldyvai. Šios, nepakartojamo grožio, salos – tikra jaunavedžių ir įsimylėjėlių svajonė.

Dokumentai reikalingi santuokai

Vestuvės Maldyvuose – nepamirštama šventė jums ir jūsų mylimajam. Nors santuoka Maldyvuose nėra įregistruojama oficialiai, tai nei kiek nesumenkina Jūsų ypatingos dienos! Kai pasibaigs gražioji ceremonija, jauniesiems išduodamas sertifikatas/pažymėjimas, kuris dėja, bet juridinės galios neturi. Todėl, geriausia įregistruoti santuoką dar prieš išvykstant į egzotiškąjį kraštą, tada, kai nupirkti bilietai į Maldyvus. Tinkamai pasiruošus iš anksto, nuvykus į Maldyvus mėgaukitės gražiąja vestuvių ceremonija ir pažymėkite medaus mėnesio pradžią. Vestuvių ceremonija Maldyvuose yra tik gražus ritualas, tam jokių papildomų dokumentų nereikia, dalinamės nuo ko pradėti organizuoti vestuves Maldyvuose ir kokie etapai Jūsų laukia:

 • Ceremonijos užsakymas. Daugelyje viešbučių, ceremonijos užsakymas turi būti atliktas, ne vėliau kaip prieš dvi-tris savaites iki numatomos vestuvių datos. Be to jaunavedžiai turi atvykti į viešbutį likus ne mažiau, kaip 2-3 dienos iki numatytos vestuvių datos tam, kad viešbutis turėtų pakankamai laiko pasiruošti vestuvių ceremonijai.
 • Vestuvių aptarimas su koordinatoriumi. Vestuvių išvakarėse jaunieji susitinka su vestuvių koordinatoriumi ir aptaria ceremonijos eigą.
 • Šventės diena. Iškilminga santuokos ceremonija.
 • Po ceremonijos Jūsų laukia su organizatoriumi iš anksto aptarta veikla (romantiškas kruizas tradiciniu Maldyvų dhoni laivu, vakarienė po žvaigždėtu dangumi ir t.t.)

Jei Jums svarbi tiksli data kada norėtumėte susituokti, planuokite ir susisiekite su viešbučiu ir vestuvių organizatoriumi iš anksto, nes dažniausiai, viename viešbutyje, per vieną dieną vyksta tik viena vestuvių ceremonija.

Vestuvių organizatoriai Maldyvuose

Skrydžiai į Maldyvus labai populiarūs planuojant romatiškas atostogas, medaus mėnesį ar santuokos ceremoniją, kadangi čia jau laukia vestuvių organizatoriai, kurie gali išpildyti beveik visus jaunųjų užmojus. Vestuvių ceremonija gali vykti kur tik panorėsite. Ar tai būtų kurortinė vieta, ar vietinių gyventojų sala, ar visiškai negyvenama sala. Ceremonija organizuojama atvirame ore, ant gėlių žiedlapiais nubarstyto smėlio, šalia vandenyno. Vestuves dažniausiai organizuoja patys viešbučiai ir kiekvienas turi savo taisykles ir vestuvių ceremonijos ypatumus, bet kai kurie ypatumai yra standartiniai:

 • Priesaika vyksta prie gėlėmis puoštos arkos;
 • Ritualą veda paskirtas asmuo, vadinamas meistru arba ministru;
 • Ceremonijos metu skambės vietinių muzikantų atliekamas gyvo garso muzikinis fonas;
 • Jaunieji bus vaišinami vietiniais skanėstais;
 • Foto ir video bus daroma tiek, kiek iš anksto bus sutarta su jaunaisiais;
 • Jauniesiems įteikiamas vestuvių sertifikatas/pažyma.

Užsakant vestuvių šventės planą, būtinai detaliai išstudijuokite ir išsiaiškinkite viešbučio, kuriame įvyks Jūsų ceremonija, sąlygas, kadangi skirtinguose viešbučiuose galioja skirtingos sąlygos. Pavyzdžiui, vieni viešbučiai į organizuojamų vestuvių paketą gali įtraukti SPA procedūras ir nuotakos makiažą, kiti – fotosesiją jų dekoruotoje aplinkoje, treti – pusryčius, patiekiamus į kambarį arba pikniką. Vieni fotosesiją atlieka valandą, o kiti visą dieną, todėl labai atidžiai rinkitės savo vestuvių organizatorių ir aiškiai aptarkite visas vestuvių sąlygas. Pasidalinome pagrindiniu vestuvių „paketu“, tačiau Jūs, už papildomą mokestį, galite užsisakyti beveik viską, kad šventė būtų nepamirštama.

Maldyvai Oro uostai
 • Male International Airport (MLE)
 • Dhaalu Atoll Airport (DDD)
 • Dharavandhoo Island Airport (DRV)
 • Fuvahmulak Airport (FVM)
 • Gan International Airport (GAN)
 • Hanimaadhoo Airport (HAQ)
 • Kadhdhoo Airport (KDO) 
 • Kaadedhdhoo Airport (KDM) 
 • Maamigili Airport (VAM)