Pigiausi skrydžiai į Maldyvai iš artimų oro uostų

Bilietai į Maldyvus


Daugeliui teko matyti socialiniuose tinkluose, televizijoje ar reklaminėse iškabose Maldyvų nuotraukas: nuostabios privačios vilos, įkurtos ant įspūdingo mėlyno vandens, balto smėlio paplūdimiai ir ryškiaspalviai saulėlydžiai, besileidžiantys į horizontą… Maldyvų gamtos grožis yra tai, ko neįmanoma perteikti ar perpasakoti - tai būtina išvysti savo akimis.

Maldyvų salos yra populiarios tarp medaus mėnesio keliautojų, nuotykių ieškotojų, norinčių tyrinėti jūros gelmes įvairiose ekskursijose ir ne tik. Keliautojai, mėgstantys atsipalaiduoti ir ramiai praleisti laiką, turi galimybę apsilankyti moderniai įrengtuose SPA centruose, o aktyvesni turistai gali praleisti dieną tyrinėdami Maldyvų sostinę Malę. Viešbučiai šiame regione taip pat yra įspūdingi savo įvairove – kiekvienas ras vietą apsistoti pagal savo poreikius (nuo ​​povandeninių viešbučių iki vasarnamių ant vandens).

Skrydžio trukmė į Maldyvus

Svarbu atkreipti dėmesį, jog norint patekti į šį atogrąžų rojų ir jame praleisti savo atostogas – reikia kantrybės. Deja, tiesioginių skrydžių, kursuojančių maršrutu Vilnius–Maldyvai, nėra. Kelionėje nuo Vilniaus iki Maldyvų gali prireikti nuo vieno iki dviejų persėdimų. Geriausias pasirinkimas skristi su vienu persėdimu yra per didžiausią Turkijos miestą – Stambulą. Persėdimai taip pat būna ir Dohoje (Katare), Miunchene (Vokietijoje), Berlyne (Vokietijoje), Varšuvoje (Lenkijoje). Vidutinė skrydžio trukmė – 15 valandų. Persėdimo metu, laukimo oro uoste laikas svyruoja nuo 3 iki 11 valandų, tad visa kelionė gali trukti ir ilgiau.

Avialinijos, skrendančios į Maldyvus

Turkish Airlines, Air Baltic, LOT Polish Airlines, Scandinavian Airlines – tai avialinijos, organizuojančios skrydžius Vilnius–Maldyvai bei Ryga–Maldyvai. Skrydžių, maršrutu Kaunas–Maldyvai, šiuo metu nėra. Aviabilietai į Maldyvus, neatsižvelgiant į tai, ar lėktuvas kyla iš Vilniaus, ar iš Rygos oro uosto, pasižymi panašiomis kainomis. Jos svyruoja nuo 600 eurų iki 900 eurų į abi puses. Domina pigūs bilietai į Maldyvus? Geriausia kaina siūloma likus 1,5–2 mėnesiams iki planuojamos kelionės pradžios. Skrydžių bilietai į Maldyvus pigesni būna taip pat tada, kai bendrovės, besivaržydamos tarpusavyje, keliautojams siūlo bilietus su akcija – pačia mažiausia įmanoma kaina. Neskubėkite, verta ieškoti gerų kainų, o radus nustebsite, kaip pigu tai gali būti.

Į lėktuvo bilietų kainą įprastai įskaičiuota:

 • rankinis bagažas (8kg 55x40x20cm),
 • registruotas bagažas (įprastai 23kg, tačiau priklauso nuo avialinijų).

Lietuviai, keliaujantys į Maldyvus, dažniausiai renkasi skrydžius, kuriuos vykdo Turkish Airlines avialinijos su persėdimu Stambulo oro uoste. Tai yra patogiausias pasirinkimas. Skrydis į vieną pusę dažniausiai trunka 13–15 valandų, o persėdimo trukmė yra 2–3 valandos. Tai yra trumpiausia skrydžių trukmė, lyginant su tuo, ką siūlo kitos oro linijos.

Tam, kad skrydis neprailgtų, keliautojams yra siūloma filmų, muzikos ir žaidimų įvairovė. Už papildomą mokestį galima užsisakyti interneto paslaugas. Taip pat viso skrydžio metu tiekiamas maistas bei gėrimai. Turkish Airlines avialinijos keleivius aprūpina ir šiltomis kojinėmis, ausų kištukais, akių raiščiu miegui, lūpų balzamu bei dantų valymosi reikmenimis. Maitinimo paslaugos dažniausiai yra įskaičiuotos į skrydžio bilieto kainą. Į maisto komplektą įeina vienas karštas patiekalas, užkandis, salotos, desertas ir gėrimas. Yra užtikrinama, jog skirtingus valgymo įpročius turintys keliautojai laisvai galėtų išsirinkti sau tinkantį patiekalą – meniu yra vegetariško, veganiško ar košerinio maisto variantai. Jei norite dar patogesnio skrydžio - galite užsakyti bilietus verslo klasėje. Tokiu atveju sutaupysite laiko –  nereikės laukti bendroje eilėje registruojantis į skrydį oro uoste, o į lėktuvą įlipsite ir iš jo išlipsite pirmieji.

Lėktuvų bilietai į Maldyvus užsakomi labai paprastai internetu – tam prireiks vos kelių mygtukų paspaudimų.

Maldyvai Oro uostai
 • Male International Airport (MLE)
 • Dhaalu Atoll Airport (DDD)
 • Dharavandhoo Island Airport (DRV)
 • Fuvahmulak Airport (FVM)
 • Gan International Airport (GAN)
 • Hanimaadhoo Airport (HAQ)
 • Kadhdhoo Airport (KDO) 
 • Kaadedhdhoo Airport (KDM) 
 • Maamigili Airport (VAM)