Pigiausi skrydžiai į Maldyvai iš artimų oro uostų

Kaunas - Maldyvai


Kaunas - Maldyvai atstumas ir skrydžio laikas

Kaunas kaip ir Vilnius, miestas kuris negali pasigirti tiesioginiu skrydžiu Kaunas – Maldyvai, deja, bet ir kaimyninės šalys Latvija ar Lenkija tiesioginio skrydžio į Maldyvus neturi, todėl tiek kauniečiams, tiek ir kitiems Lietuvos gyventojams, norintiems pailsėti Maldyvų rojuje, reikia rinktis skrydžius su vienu (geriausiu atveju) ar su dviem persėdimais. Jei pavyksta rasti skrydį su vienu persėdimu – tuomet kelionės trukmė turėtų būti apie 15 valandų, o tiesus atstumas lėktuvu sudaro apie 7535.7 kilometrų. Atstumas tarp Lietuvos ir Maldyvų nėra mažas, bet Maldyvai vadinami tikru rojumi žemėje, todėl aplankyti juos saulės ir šilumos mėgėjams tiesiog būtina, net ir kelionė aplink pasaulį neturėtų tokio žmogaus sulaikyti. Atskridę į kitą planetos pusę, pasinerkite į kitą kultūrą, grožėkitės jos architektūra ir papročiais, bendraukite, susipažinkite su naujais žmonėmis, mėgaukitės saulės ir vandenyno malonumais.

Kaunas - Maldyvai lėktuvo bilietai

Pigūs skrydžiai Kaunas – Maldyvai, tiek ir lėktuvų bilietai iš Maldyvų į Kauną visiškai priklauso nuo pasirinkto kelionės laiko, taip pat, ar kelionė vyks Maldyvų turistinio sezono metu, ar ne, koks viešbutis bus pasirinktas ir pan. Kaunas – Maldyvai lėktuvo bilietai lengvai įsigyjami internetu, svarbu atkreipti dėmesį į įvairius niuansus (persėdimų laikai, kur vyksta persėdimai ir pan.), taipogi norėdami įsigyti bilietus patrauklia kaina, nepamirškite stebėti paskutinės minutės pasiūlymų, kurių pagalba galėsite neblogai sutaupyti, jei, žinoma, turite galimybę išskristi tuomet, kai būna geriausias paskutinės minutės pasiūlymas. Pasirinkdami paskutinės minutės bilietus neturėsite laiko laukimui ir nerimui, bereikalingiems mąstymams ir permąstymams, be to, tokios galimybės išnaudojimas –  tikras emocijų antplūdis! Atsibodęs darbas ir niūri rutina gali likti tik prisiminimuose, jei pasinaudosite paskutinės minutės pasiūlymu.

Avialinijos, skrendančios Kaunas – Maldyvai

Tiesioginių skrydžių Kaunas – Maldyvai nėra, bet yra daug avialinijų, kurios siūlo skrydžius su persėdimais kai kuriuose Europos miestuose. Turint omenyje, kad iš vieno Europos miestų kelionė iki Maldyvų trunka apie 10 valandų, rinkitės patogias avialinijas. Avialinijos, skraidinančios į Maldyvus: Turkish Airlines, SriLankan, Eurowings, Vistara, Etihad ir kitos. Pavyzdžiui, skrendant su Eurowings, vietos kojoms ištiesti vidutiniškai yra 76 cm, o su Etihad ar SriLankan vietos kojoms ištiesti vidutiniškai yra 79 cm, nors atrodo – vos 3 centimetrai, bet turint omenyje, kad skrydis 10 valandų, net ir tie keletas papildomų centimetrų yra privalumas, be to, ne visos oro linijos teikia Wi-Fi paslaugas ar ne visur  keleivio vietose įrengti USB lizdai, ne visur teikiama vaizdo pramogos pagal pareikalavimą. Todėl, kaip ir minėta anksčiau, atidžiai rinkitės kelionės laiką, avialinijas, paskaitykite kitų keliautojų atsiliepimus ir patirtis, gal tai padės jums apsispręsti dėl vieno ar kito niuanso.

Maldyvai Oro uostai
  • Male International Airport (MLE)
  • Dhaalu Atoll Airport (DDD)
  • Dharavandhoo Island Airport (DRV)
  • Fuvahmulak Airport (FVM)
  • Gan International Airport (GAN)
  • Hanimaadhoo Airport (HAQ)
  • Kadhdhoo Airport (KDO) 
  • Kaadedhdhoo Airport (KDM) 
  • Maamigili Airport (VAM)