Pigiausi skrydžiai į Maldyvai iš artimų oro uostų

Paskutinė minutė į Maldyvus


Paskutinės minutės bilietai į Maldyvus

Spontaniškas noras kur nors nuvykti gali būti įgyvendintas! Paskutinė minutė į Maldyvus! Skrydžiai į Maldyvus – daugelio svajonės išsipildymas. Kas gali būti geriau nei apsilankymas rojaus kampelyje, kur nuostabi gamta palieka neišdildomą įspūdį, kur paplūdimiai taip ir vilioja poilsiautojus. Viskas Maldyvuose traukia turistus – aukščiausios klasės viešbučiai, kilometrai nuošalių paplūdimių, visada geras oras, be to, Maldyvai – viena saugiausių šalių pasaulyje. Todėl nieko nelauk ir griebk pačius geriausius pasiūlymus! Visiems žinoma, jog Maldyvai – tai visus metus būnanti vasara; Maldyvuose nėra žiemos, nėra sniego, ten visada šilta ir gera, ten visada vasara, todėl ir paskutinės minutės pasiūlymus su geriausiomis kainomis į Maldyvus galima rasti visus metus.

Kodėl verta pasinaudoti paskutinės minutės pasiūlymais? Todėl, kad sutaupysite pinigų (neparduoti likę keli lėktuvo bilietai ar kelionės paketai parduodami už savikainą tam, kad tiesiog būtų užpildytos tuščios vietos), sutaupysite laiko (kiekvienas žinome, kaip vargina išankstiniai galvojimai, ką pasiimti su savimi į kelionę). Kodėl nepasiduoti avantiūrai ir nenusipirkti bilietų internetu vos kelios dienos iki skrydžio? Nusibodo dienas leisti darbe? Prastas oras už lango varo jus į neviltį? Paskutinė minutė į Maldyvus gali tapti tikru išsigelbėjimu!

Bilietų kainos paskutinei minutei į Maldyvus

Paskutinė minutė į Maldyvus pasižymi tikrai prieinama kaina. Lėktuvo bilietai į Maldyvus ir jų kaina priklauso nuo Jūsų norų ir poreikių. Net ir perkant paskutinės minutės bilietus svarbu, kokį viešbutį išsirinksite. Maldyvai gali pasigirti nepakartojama gausa įvairiausių viešbučių, kurie tiks kiekvieno skoniui! Ar norėsite šeimos viešbučio su įvairiausiomis pramogomis vaikams, o gal labiau domina atokūs viešbučiai, kuriuose palikta daug erdvės tik Jums ir Jūsų antrai pusei? Didelę dalį kainos sudaro ir maitinimas. Koks maitinimas labiau prie širdies: pusryčiai ir vakarienė, viskas įskaičiuota, o gal Jūs esate nuotykių ieškotojas ir norite kiekvieną dieną valgyti vis kažką kitą naujose vietose ir Jūsų visai nedomina į kainą įskaičiuotas maitinimas? Puiku – rinkitės kelionę be maitinimo. Visa tai ir dar keletas smulkmenų susideda į kelionės paketo kainą. O neparduoti keli bilietai lėktuve ar kelionės paketai suteikia Jums nerealią progą pasinerti į spontaniškas, nuotykių kupinas atostogas!

Visi žino – perkant bilietus iš anksto, galima sutaupyti, bet daugelis nutyli, jog paskutinės minutės bilietai dažnu atveju yra pigesni. Be to, perkant bilietus pusę metų prieš kelionę ar dar daugiau, juk gali tiek daug visko nutikti! Net nekalbant apie visą situaciją pasaulyje! Atšaukus keliones, laukia pinigų grąžinimo procesas ir panašūs reikalai, o šie procesai niekam nėra malonūs… Beje, juk norisi ir sutaupyti. Todėl pats geriausias variantas, jei galimybės leidžia, yra rinktis paskutinės minutės keliones.

Maldyvai Oro uostai
  • Male International Airport (MLE)
  • Dhaalu Atoll Airport (DDD)
  • Dharavandhoo Island Airport (DRV)
  • Fuvahmulak Airport (FVM)
  • Gan International Airport (GAN)
  • Hanimaadhoo Airport (HAQ)
  • Kadhdhoo Airport (KDO) 
  • Kaadedhdhoo Airport (KDM) 
  • Maamigili Airport (VAM)