Pigiausi skrydžiai į Maldyvai iš artimų oro uostų

Ryga - Maldyvai


Ryga – Maldyvai atstumas ir skrydžio laikas

Norintiems pagaliau nuvykti į Maldyvus, atsiveria puikios galimybės tai padaryti, pigūs skrydžiai Ryga – Maldyvai jau čia! Keliaujantiems į nuostabiuosius Maldyvus reikėtų apsišarvuoti kantrybe, kadangi kelionė ne iš trumpųjų. Deja, bet kol kas tiesioginių skrydžių Ryga – Maldyvai avialinijos nesiūlo, tačiau yra skrydžių su vienu  ar dviem persėdimais. Tokia kelionė truktų virš 15-kos valandų. Toks kelionės laikais – tai ne tik skrydžio laikas, bet ir persėdimų bei kito skrydžio laukimo laikas. Atstumas nuo Rygos iki Maldyvų sostinės Malės – tikrai nemažas, tiesus atstumas lėktuvu yra net 7277.1 km! Taigi, turėkite omenyje, kad keliaujant tokį ilgą laiko tarpą, reikia pasirūpinti ne tik maisto ir vandens atsargomis (ką greičiausiai pavyks nusipirkti ir pačiame oro uoste), bet ir pasiruošti šiokios tokios veiklos: pasiimkite su savimi įdomią knygą, nepamirškite telefono įkroviklių ar išorinių baterijų, jei keliaujate su vaikais, pagalvokite ir apie juos, kuo jie galėtų užsiimti belaukdami skrydžio, galbūt praverstų paprasti stalo žaidimai?

Ryga – Maldyvai lėktuvo bilietai

Lėktuvo bilietus Ryga – Maldyvai, tiek ir lėktuvų bilietus iš Maldyvų į Rygą, paprasta ir lengva įsigyti internetu. Bilietų kaina yra pakankamai prieinama, juo labiau, kad ir bilietų pirkimas internetu užima vos kelias minutes. Perkant bilietus tokiu būdu sutaupysite savo laiko ir pinigų bei galėsite išsirinkti jums pačius patogiausius ir tinkamiausius kelionės bilietus: su kuo trumpesniu laiku tarp persėdimų ar galbūt su nakvyne, o gal sudomins miestas, kuriame turite persėdimą ir nuspręsite ir jį aplankyti? Viskas priklauso tik nuo Jūsų. Kainos lėktuvų bilietams taip pat svyruoja nuo poreikių ir laiko, kuomet planuojate skristi. Ne naujiena, kad Maldyvuose turistinis sezonas prasideda tada, kai pas mus ruduo, todėl perkant lėktuvo bilietus iš anksto, dar labiau sutaupysite ir pasirinkimas ženkliai didesnis!

Avialinijos, skrendančios iš Rygos į Maldyvus

Kaip jau minėta anksčiau, tiesioginių skrydžių Ryga – Maldyva nėra, bet tikrai ne mažai avialinijų siūlo lėktuvų bilietus su vienu ar dviem persėdimais: Air Baltic, SriLankan, Finnair, Qatar Airways, Lufthansa, Turkish Airlines ir keletas kitų. Svarbiausia pasirinkti Jums tinkamiausią skrydį. Į ką svarbu atkreipti dėmesį? Kai kurie skrydžiai gali turėti ilgą laiko tarpą tarp skrydžių, taip pat svarbu, kad nebūtų ir per mažas laiko tarpas tarp skrydžių, juk atvykus į oro uostą turite iš naujo vykdyti įvairiausias oro uosto procedūras – tai užima laiko. Na ir dar svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar persėdimas vyksta tame pačiame oro uoste – kartais gali būti ir taip, jog atvykstate į vieną oro uostą, o persėdimas bus tame pačiame mieste esančiame, bet kitame oro uoste. Tačiau jei perkate jungiamąjį skrydį – daug jaudintis neteks, kadangi didelę atsakomybės dalį už Jūsų persėdimą prisiims avialinijos.

Maldyvai Oro uostai
  • Male International Airport (MLE)
  • Dhaalu Atoll Airport (DDD)
  • Dharavandhoo Island Airport (DRV)
  • Fuvahmulak Airport (FVM)
  • Gan International Airport (GAN)
  • Hanimaadhoo Airport (HAQ)
  • Kadhdhoo Airport (KDO) 
  • Kaadedhdhoo Airport (KDM) 
  • Maamigili Airport (VAM)