Pigiausi skrydžiai į Maldyvai iš artimų oro uostų

Vilnius - Maldyvai


Vilnius – Maldyvai atstumas ir skrydžio laikas

Lietuva – lietaus kraštas, su tuo sunku pasiginčyti. Dažnas iš mūsų svajoja ne apie lietų ir niūrią nuotaiką, bet apie pasakiškas atostogas kur nors, kur kaitina saulutė ir šiltas jūros vanduo glosto kūną. Kas galėjo pagalvoti, kad pigūs skrydžiai Vilnius–Maldyvai – tai ne sapnas, o realybė? Nors Maldyvai, galima teigti, yra už pusės pasaulio nuo Vilniaus, bet aplankyti juos tikrai verta. Skrendant tokią tolimą kelionę, svarbu gerai susiplanuoti, ką veiksite skrydžio metu ir tarp skrydžių, kadangi tiesioginio skrydžio Vilnius–Maldyvai, deja, nėra. Apytikslė skrydžio trukmė Vilnius–Maldyvai skrendant lėktuvu turėtų būti virš 15 valandų, o tiesus atstumas lėktuvu 7535.7 kilometrų, tad apsišarvuokite kantrybe, pasiruoškite užkandžių, pasiplanuokite, kur ir kada pavalgysite, o gal net ir pernakvosite, o svarbiausia – pasiruoškite veiklos.

Vilnius – Maldyvai lėktuvo bilietai

Lėktuvų bilietai iš Maldyvų į Vilnių, tiek ir lėktuvų bilietai iš Vilniaus į Maldyvus nėra pats pigiausias malonumas. Bilietų kainos yra labai įvairios, o tie, kurie neplanuoja labai toli į ateitį, gali pasinaudoti puikiomis paskutinės minutės galimybėmis, kurių kaina dažnu atveju yra ženkliai patrauklesnė ir įkandamesnė. Taip pat, lėktuvų bilietų kainos labai priklauso ir nuo laikotarpio, kuomet yra keliaujama (sezono metu ar ne sezono metu). Akivaizdu, kad keliaujant ne sezono metu tiek kainos bilietams bus mažesnės, tiek ir pačiuose Maldyvuose bus „erdviau“, kadangi turistų srautas yra sumažėjęs. Na, ir be abejo, labai didelę reikšmę kelionės kainai turi pasirinktas viešbutis. Viešbutis, esantis arčiau sostinės Malės bus pigesnis nei tas, kuris yra labai nutolęs nuo pagrindinio oro uosto, be to, ir už transportavimą iš oro uosto į jūsų pasirinktą viešbutį reikės susimokėti.

Avialinijos, skrendančios Vilnius – Maldyvai

Maršrutu Vilnius–Maldyvai, kaip jau minėta anksčiau, nėra tiesioginio skrydžio, t.y. nėra tokių avialinijų, kurios skraidintų tiesiai į Malę iš Vilniaus, bet yra begalės jungtinių skrydžių. Į Maldyvus skraidina šios avialinijos: Turkish Airlines, SriLankan, Eurowings Discover, Vistara, Etihad ir kitos. Dauguma persėdimų yra kur nors Europoje, pats ilgasis skrydis vyksta iš vieno iš Europos miestų, todėl norėdami komfortabilios kelionės, rinkitės oro linijas, kurios Jums suteiks viską, ko geidžiate. Atidžiai žiūrėkite, kai renkatės lėktuvo bilietus: kiek persėdimų yra, ar persėdimai vyksta tame pačiame oro uoste, o gal tame pačiame mieste, bet kitame oro uoste? Koks laiko tarpas tarp skrydžių – ar ne per ilgai reiks laukti oro uoste, gal geriau išsinuomoti viešbučio kambarį kur nors šalimais? O gal atvirkščiai, laiko pernelyg mažai? Ar spėsite pereiti visus patikrinimus ir kitas svarbias procedūras? Svarbiausia – atlikite šiuos namų darbus, kad kelionės dieną jau galėtumėte jaustis viskuo pasirūpinę ir atsipalaidavę. Gero poilsio Maldyvuose!

Maldyvai Oro uostai
  • Male International Airport (MLE)
  • Dhaalu Atoll Airport (DDD)
  • Dharavandhoo Island Airport (DRV)
  • Fuvahmulak Airport (FVM)
  • Gan International Airport (GAN)
  • Hanimaadhoo Airport (HAQ)
  • Kadhdhoo Airport (KDO) 
  • Kaadedhdhoo Airport (KDM) 
  • Maamigili Airport (VAM)