Pigiausi skrydžiai į Maldyvai iš artimų oro uostų

Aktyvios pramogos Maldyvuose


Vandens pramogos Maldyvuose

Šiais laikais pramogų mėgėjai neturi jokios amžiaus ribos. Vanduo yra erdvė, gausi įvairių aktyvių pramogų pasiūla. Kasdienybėje mus supa namų, daugiabučių pastatai, tad išvyka į gamtą prie skaidraus vandens skamba kaip jaudinantis nuotykis! Maldyvai – tai nuostabi vieta nuotykių ir neišdildomų įspūdžių trokštantiems turistams. Beveik visą šalies teritoriją supa vanduo, tad vandens pramogų mylėtojams garantuojamos pačios geriausios atostogos.

Yra daug žinoma apie visus gamtos stebuklus šalies sausumoje, tačiau tai yra niekis, palyginus su tuo, kas slepiasi po žydro vandens paviršiumi. Spalvingi vandens gyvūnai ir ryškūs koralai užburia kiekvieną turistą. Gėrėtis vaizdais galima net ir užsiimant įvairiomis veiklomis. Aktyvios pramogos Maldyvuose yra tai, ko negalima praleisti atostogaujant šioje šalyje! Populiariausiomis vandens veiklomis yra laikomos šios:

 • Banglenčių sportas. Banglentės kiekvienais metais daugiausiai turistų dėmesio sulaukia nuo kovo iki spalio mėnesio. Būtent šiuo laikotarpiu bangos yra tinkamiausios užsiimti banglenčių sportu. Rekomenduojamos lokacijos – Jailbreaks (Himmafushi), Honky‘s ir Sultans. Maldyvai yra puiki vieta banglenčių sportui dėl klasiškų posūkių, nestipraus vėjo ir šilto vandens.
 • Nardymas. Nardymas Maldyvuose – tai sporto šaka, leidžianti tyrinėti paslėptas povandeninio pasaulio paslaptis net ir nemokantiems plaukti. Savo akimis galima išvysti tikrąjį vandenyno gylį ir įveikti didžiulį atstumą nardymo metu. Maldyvuose yra gausu giluminio ir paviršinio nardymo mokyklų – profesionalūs nardymo mokytojai pasiruošę padėti kiekvienam. Idealus metų laikas mėgautis šia sporto šaka yra nuo liepos iki rugsėjo mėnesio.
 • Vandenlenčių sportas. Laikantis už virvės, traukiamos katerio, ir stovint ant vandenlentės, sklandysite vandeniu. Svarbu paminėti, jog ši vandens pramoga reikalauja gero fizinio pasiruošimo – pirmus kartus bus sunku išlaikyti pusiausvyrą, tačiau patobulinus įgūdžius, vandenlentė gali tapti geriausia atostogų drauge! Šia aktyvia pramoga Maldyvuose galite mėgautis balandžio – spalio mėnesiais.
 • Žvejyba. Žvejyba Maldyvuose yra tai, ką svajoja išmėginti daugelis turistų, laisvalaikiu užsiimančių šia veikla. Maldyvų krantus skalaujančios vandens gelmės turtingos gausybe jūros gyvių ir pasižymi krištolo skaidrumu – tai “vilioja” žvejus. Nors įspūdingi kraštovaizdžiai ir pasaulinio lygio viešbučiai paverčia Maldyvų salas poilsiautojų prieglobsčiu, viena pagrindinių patrauklumo priežasčių išlieka puikios žvejybos vietos, išsidėsčiusios daugelyje salų, lagūnų ir atolų. Žvejyba yra vienas iš populiariausių rekreacinių užsiėmimų salose, kuriose galima rasti daugiau nei 1100 žuvų rūšių (nuo tunų iki barakudų). Nesvarbu, ar žvejyba užsiimama esant sausumoje, ar plaukiant valtyje – galima sugauti daugybę egzotiškų žuvų.

Visos šios aktyvios pramogos Maldyvuose yra unikalios ir paliekančios daugybę įspūdžių. Turistų pramogų pasirinkimus nulemia jų pomėgiai, fizinė būklė, gebėjimas plaukti, kaina ir kt. Maldyvai yra tinkami įvairių skirtingų segmentų turistams, tačiau pastebėta, jog dažniausiai čia aktyviai praleisti laiko atvyksta keliautojai su draugų grupėmis.

Nusprendėte, jog norite aktyviai praleisti savo atostogas būtent čia? Domina pigūs lėktuvų bilietai į Maldyvus? Savo atostogas planuokite iš anksto – įsigykite bilietus likus 1.5–2 mėnesiams iki kelionės pradžios. Skrydžiai į Maldyvus yra organizuojami iš Vilniaus (su vienu persėdimu). Suplanavus savo kelionę ir rezervavus bilietus galima atsipalaiduoti – aktyvios pramogos Maldyvuose, saulė, vanduo ir gera nuotaika laukia Jūsų!

Maldyvai Oro uostai
 • Male International Airport (MLE)
 • Dhaalu Atoll Airport (DDD)
 • Dharavandhoo Island Airport (DRV)
 • Fuvahmulak Airport (FVM)
 • Gan International Airport (GAN)
 • Hanimaadhoo Airport (HAQ)
 • Kadhdhoo Airport (KDO) 
 • Kaadedhdhoo Airport (KDM) 
 • Maamigili Airport (VAM)