Pigiausi skrydžiai į Maldyvai iš artimų oro uostų

Maldyvų paplūdimiai


Geriausi Maldyvų paplūdimiai

Visi Maldyvų paplūdimiai yra labai geri ir nuostabūs, todėl išrinkti pačius geriausius – tikrai nelengva. Bet štai populiariausi ir kaip geriausi išgarsėję paplūdimiai:

 • Fulhadhoo paplūdimys (Baa atolas). Žurnalas „Forbes“ įtraukė šį paplūdimį į 50 geriausių paplūdimių sąrašą. Sala yra gan nutolusi nuo populiariųjų turistinių maršrutų, kas daro ją dar patrauklesnę, o paplūdimį dar gražesnį, kas leidžia Jums mėgautis vienatve.
 • Fehendhoo paplūdimys (Baa atolas). Dar vienas pasakiškas paplūdimys, apsuptas baltu smėliu ir turkio spalvos vandenynu. Šalia paplūdimio ant palmių stiebų sukabinti hamakai leis pasijusti lyg pasakoje.
 • Dhigurah salos paplūdimiai (Pietų Ari atolas). Pagarsėję kaip vieni iš vaizdingiausių Maldyvų paplūdimių, visus sužavi  pailgieji balto smėlio paplūdimiai. Dhigurah Maldyvų kalba reiškia „ilgoji sala“ ir sala savo pavadinimą gavo nuo savo formos. Salą dengia vešli atogrąžų augmenija, o paplūdimį baltas smėlis. Bangos saloje nėra didelės, kas labai džiugina poilsiaujančias šeimas su vaikais.

Laukiniai paplūdimiai Maldyvuose

Laukiniai Maldyvų paplūdimiai – tai negyvenamos salos. Jose ne tik kad niekas negyvena, bet ir turistų lankosi labai nedaug. Šios laukinės salos ir laukiniai jų paplūdimiai leis pasinerti į dar nepatirtų nuotykių ir jausmų liūną. Prie civilizacijos patogumų pripratusiam turistui Maldyvų vietiniai kaimai gali atrodyti sustoję laike, o ką jau kalbėti apie negyvenamas salas!

Maldyvuose yra net 1192 salos, o atviros turizmui tik 200, tai reiškia, kad negyvenamų, laukinių salų, yra daugiau nei pakankamai! Paminėtina, kad kai kurios salos yra privačios kurortinės, bet vis vien lieka daugybė salų, kurias galima aplankyti. Vienas iš atolų, pasižymintis daugiausia laukinių salų įvairove yra Vaavu atolas, į jį yra organizuojamos specialios išvykos, kurių metų galėsite pasidžiaugti laukinių paplūdimių grožiu.

Jei norite pasinerti į laukinių salų ir laukinių paplūdimių paieškas, galite pasirinkti kelis variantus: pirmas – keliauti su turistų grupe. Ekskursijos metu negyvenamoje saloje įvyks piknikas, nardymas, delfinų stebėjimas, žvejyba. Antras variantas – individuali ekskursija, kurios metu su paprastu žvejybos laivu nuvyksite į negyvenamą salą ir galėsite mėgautis vienatve.

Paplūdimio gultų kainos Maldyvuose

Maldyvų paplūdimiai yra tikras rojus žemėje. Kitaip nei daugelyje pasaulio kurortų, čia nereikės mokėti už gultą. Maldyvuose viskas šiek tiek kitaip, daugumoje salų nėra nustatyta jokia kaina gultams, tiesiog reikia susirasti neužimtą gultą ir juo naudotis. Na, o pavyzdžiui saloje Maafushi, vienoje iš labiausiai turistų pamėgtų salų, gultai su skėčiu kainuoja apie 5 eurus. Maldyvų paplūdimiuose dažnai galima rasti sūpynių ir hamakų, o gultus, kaip jau minėjome anksčiau, beveik visose salose rasite nemokamai.

Maldyvų atolai

Renkantis kelionę į Maldyvus gali susisukti galva. Kokie Maldyvų atolai geriausi, kokie populiariausi? Maldyvų Respublika suskirstyta į 26 atolus, štai keletas geriausiųjų:

Baa atolas. Šis atolas – UNESCO biosferos rezervato dalis. Kuo Baa atolas išsiskiria iš kitų: Baa atole esantis Furchermore rifas turi neįprastą struktūrą, kurios niekur kitur nepamatysite; šalia Olhugirio salos gyvena rečiausi paukščiai – didžiosios fregatos; taip pat čia yra garsioji Hanifaru įlanka, į kurią suplaukia manta rajos.

Šiaurės Malė – pagrindinis turistinių atolas. Skrydžiai į Maldyvus vyksta būtent į šį atolą, čia ir atsirado Maldyvų turizmas. Daugelis turistų mėgstą šį atolą dėl jame esančio oro uosto, t.y. kelionė į salą yra trumpesnė, taip pat šiame atole yra ir žymioji Maldyvų sostinė – Malė, kurioje galite pamatyti seniausią pastatą Maldyvuose – Hukuru Miskiiti mečetę.

Maldyvai Oro uostai
 • Male International Airport (MLE)
 • Dhaalu Atoll Airport (DDD)
 • Dharavandhoo Island Airport (DRV)
 • Fuvahmulak Airport (FVM)
 • Gan International Airport (GAN)
 • Hanimaadhoo Airport (HAQ)
 • Kadhdhoo Airport (KDO) 
 • Kaadedhdhoo Airport (KDM) 
 • Maamigili Airport (VAM)